Ero sivun ”Iran Annuum” versioiden välillä
ChiliWikistä
Siirry navigaatioonSiirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
'''Capsicum annuum''' | |||
---- | |||
{| align="right" border="1" | |||
|align="center"|'''Kasvin koko''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Hedelmän koko''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Hedelmän muoto''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Tulisuus''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Maku''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Käyttö''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Kypsyminen''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Kukan koko''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Lehden koko''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Tukeminen''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Valon tarve''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Satoisuus''' | |||
|align="center"|? | |||
|- | |||
|align="center"|'''Alkuperä''' | |||
|align="center"|? | |||
|} | |||
<!-- tekstiä tämän tilalle --> | |||
== Kuvat == | |||
[[Tiedosto:Iranian_annuum_podeja.jpg]] | [[Tiedosto:Iranian_annuum_podeja.jpg]] | ||
[[Tiedosto:Iranian_annuum.jpg]] | [[Tiedosto:Iranian_annuum.jpg]] |